PL | EN | RU

ODKRYJ W SOBIE


NIESKOŃCZONOŚĆ

2-dniowy kurs medytacji Vigyan Bhairav prowadzony

w Polsce przez Sri Sri Ravi Shankara

8-9.06

KUP BILET
“Medytacja wydobywa w nas 4 I - Innowacja, Intuicja, Inspiracja i Inteligencja”
Sri Sri Ravi Shankar, założyciel międzynarodowej organizacji Art of Living
“Zmienia życie”
“Może być najszybciej
rozwijającą się praktyką duchową na planecie”
“Zapewnia ulgę
w depresji”
“Jak świeże powietrze
dla milionów”
Pierwszy raz w Europie w 2019
O wydarzeniu
2 dni medytacji prowadzone przez Mistrza
“Vigyan Bhairav” to dwudniowy program medytacji, bazujący na 112 technikach, dających doświadczenie zupełnie nowego wymiaru – Nieskończoności w swoim wnętrzu jak i świecie dookoła. Przeznaczony dla osób zarówno praktykujących, początkujących jak i tych czekających na właściwy moment.
Nauka technik medytacji do uwalniania stresu i napięcia
Odkryj jak skutecznie uwolnić wszystko to, co jeszcze powstrzymuje Cię przed pójściem do przodu i pełnym rozkwitem Twojego potencjału. Zasmakuj spokoju umysłu i harmonii w codziennym życiu, to może być Twój pierwszy krok do prawdziwej transformacji!
Będziesz miał okazję wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi
Podczas tego specjalnego warsztatu, światowy przywódca pokoju i mistrz duchowy Sri Sri Ravi Shankar odsłoni subtelne sekrety starożytnego – powstałego ponad 5000 lat temu tekstu “Vigyan Bhairav” (“Nauka Świadomości”). W typowy dla siebie, lekki i przystępny sposób poprowadzi nas ku doświadczeniu głębokiej przestrzeni i odnalezieniu błogostanu wewnątrz siebie.
Jak na tym skorzystasz?
Zanurzysz się w doznaniu
głębokiego szczęścia
płynącego z wewnątrz
Doznasz jasności umysłu i pobudzisz klarowność w działaniu
Otworzysz się na działanie jako pewny siebie i swojego potencjału
Aktywujesz wewnętrzne pokłady energii, podniesiesz witalność i odporność
Rozbudzisz kreatywność, dynamizm i zdolność podejmowania decyzji
Pogłębisz swoją praktykę medytacji i pobudzisz intuicję
Zarezerwuj miejsce
Kurs odbędzie się w Centrum Promocji Zdrowia Taraska – polskim ośrodku Art of Living,
w otoczeniu zieleni lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Kupując bilet na kurs Vigyan Bhairav, będziesz miał możliwość zakupić nocleg w centrum Taraska.
Tylko na tej stronie, kupując bilet na kurs można zarezerwować nocleg w Tarasce.

od

1320 zł

Bilet na Vigyan Bhairav

2-dniowy kurs medytacji
z Sri Sri Ravi Shankarem

KUP BILET

Dostępny

Masz pytania?
Zadzwoń
+48 575 018 118
lub napisz:
welcome@artofliving.pl

Obejrzyj relacje uczestników
Amsterdam, Los Angeles, Mediolan,
Frankfurt, Monachium, Wilno
Ponad 50 tysięcy osób z całego świata doświadczyło już wyjątkowych korzyści płynących z kursu “Vigyan Bhairav”. Za każdym razem wszystkie bilety zostały wyprzedane przed czasem!
“Ten kurs jest specjalny bo pozwala na ogromny przeskok, zanurzenie się w wymiar absolutnego spokoju i szczęścia. Doświadczenie nieskończononości jest możliwe dzięki obecności Sri Sri Ravi Shankara – pod koniec po prostu zakochałem się w życiu.”

Tiziana N., Rzym

“Nie jestem już kolekcjonerem wiedzy, Vigyan Bhairav zaczyna się tam, gdzie kończy się wiedza: wewnętrzna podróż jest poza słowami. Tylko mistrz może wyjaśnić 5000- letnie pismo wszystkim praktykującym medytację.”

Andrew Ong, Singapur

“Vigyan Bhairav jest poza słowami, logiką, czymś czego nie można zmierzyć ani ocenić. Jest to sposób dawania wiedzy, która pojawia się w ciele i świadomości przez dłuższy czas.”

Max, Rosja

“Może się wydawać dziwne myśleć o technikach do medytacji jeśli chodzi w niej o ”nic nie robienie”. I to zrozumiałam na kursie: prawda jest złożona i często paradoksalna, nie jest linearna. To, co wydaj się nam niemożliwe staje się możliwe”.

Stefania, Milan

KUP BILET
Lokalizacja
Centrum Promocji Zdrowia Taraska
Taraska 19a, 26-337 Taraska
Daj sobie odpocząć wśród kojącej zieleni lasów i wspaniałej atmosfery ośrodka w Tarasce. Miejsce istnieje od 2002 roku na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość natury, cisza, spokój, wegetariańskie posiłki i dobra energia pozwolą Ci prawdziwie wyciszyć się i odprężyć.
Uwaga, obecnie wszystkie miejsca w budynku głównym w Tarasce zostały wykupione. Możliwe jest zakwaterowanie w domkach drewnianych lub namiotach po zakupie biletu na Vigjan Bhairav na tej stronie. Inną możliwością jest samodzielna rezerwacja noclegu w jednym w dwóch pobliskich hoteli:

1. Best Western Hotel Trybynalski ul. Grota-Roweckiego 5, Piotrków Trybunalski

2. Ośrodek Wczasowy Dresso 97-330 Sulejów

Z hoteli zapewniamy transport do ośrodka w Tarasce, w którym odbywać się bedzie kurs Vigyan Bhairav. O kosztach transportu poinformujemy w najbliższym czasie
KUP BILET
37 lat doświadczenia

156 krajów

370 mln osób
Sri Sri Ravi Shankar
Założyciel organizacji Art of Living
Nauczyciel, ambasador pokoju i humanitarnych wartości. Swoją wizją świata wolnego od stresu i przemocy inspiruje miliony – w 156 krajach Art of Living pomogło już ponad 370 milionom ludzi odnaleźć spokój umysłu i radość życia. Dzięki technikom oddechowym, medytacji i praktycznej wiedzy przekazywanej na naszych kursach pomagamy ludziom wzmocnić więzi społeczne oraz odzyskać dobre samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne.
“Zawsze wtedy kiedy czujesz miłość i radość, twój umysł jest w tu i teraz. I na tym polega sztuka życia – na byciu w chwili obecnej:”
O Art of Living